ІнтерПродСервіс, ТОВ

Телефон: Дирекция: 3(0382)784078

Адрес: Хмельницкая обл., г. Хмельницкий, вул. Тупикова 1

Продукция, услуги:
ТОВ "ІнтерПродСервіс" є одним з найбільших рибопереробних підприємств на Заході України.
Завдяки наполегливій праці висококваліфікованих спеціалістів-технологів та постійного контролю на усіх етапах технологічного процесу виробництва, продукція "ІнтерПродСервіс" завоювала повагу споживачів усього Західного регіону України. Від Карпат до Києва!
На сьогоднішній день підприємство "ІнтерПродСервіс" виготовляє більше ніж 50 найменувань рибних пресервів, біля 70 видів солено-копченої продукції. А зовсім нещодавно на виробничих площах підприємства "ІнтерПродСервіс" було запущено абсолютно нову лінію по виготовленню пресервів з мідій та кальмарів.
Продукція "ІнтерПродСервіс", завдяки особливим методам виробництва, дозволяє зберігати усю користь морепродуктів. Подібний результат став можливий лише завдяки праці кваліфікованих працівників, жорсткому дотриманню санітарно-гігієнічних норм на підприємстві, та сучасним технологіям. Отож, сучасне обладнання, якість сировини та запровадження комплексної системи контролю якості продукції на усьому шляху її виробництва – візитна картка "ІнтерПродСервіс".
Співпраця із  "ІнтерПродСервіс" - довіра споживача!

Оценка статьи:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет оценок)
Загрузка...
Поделиться с друзьями:

Также смотрите

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *