Life in UKRAINE, ЧП

Телефон: Дирекция: +38(050)1562751

Адрес: Волынская обл., г. Луцк, вул. Львівська 63А/12

Продукция, услуги:
Life in UKRAINE - Україна в Інтернеті
За вікном 21-е століття, життя вирує і з кожним днем більш інтенсивніше та різноманітніше. Технічний та науковий прогрес, який неспинно летить вперед, охоплює всі сфери людської життєдіяльності. Сьогодні більша половина людства не уявляє свого життя без транспорту, власного чи громадського, повітряного чи водяного.
Нас оточує безліч побутових приладів та обслуговуючої техніки. Людина навчилася неродючі землі робити родючими, пустелі перетворювати на прекрасні сади, ми навчилися добувати атомну енергію і впевнено розвиваємо програми по освоєнню космічних просторів.
Та найголовнішим локомотивом прогресу є інформація. Існує незаперечне поняття : “ Хто володіє інформацією, той володіє світом”. Радіо, телебачення, телефонія, друковані ЗМІ все це та багато іншого є способом швидко та мобільно передати інформацію . Важко переоцінити ту роль, яку відіграє у розвитку сучасного суспільства інформація. Можна без перебільшення сказати, що сучасне суспільство є суспільством інформації, її ерою. Зараз інформація стала основним ресурсом людства, базою соціального і технічного розвитку.
Самим молодим та прогресивним способом передавання інформації є Інтернет. Адже висока мобільність цього ресурсу є беззаперечним фактом. Не виходячи з вагону поїзда чи каюти корабля, ми завжди можемо за допомогою будь-якого пристрою, який має доступ в Інтернет мережу поспілкуватися з друзями, знайти бажану книгу, поповнити мобільний рахунок або оплатити комунальні послуги, знайти та купити будь-що.
Україна – країна, яка є не тільки географічним центром Європи, а ще й вона є нацією, з національними звичаями, цінностями, з притаманним для української нації менталітетом. Україна має свою історію, свої пісні, казки, легенди. Ми - українці, маємо своїх письменників, поетів, митців різних сфер та напрямків, є у нас свої відомі люди, лідери, які так чи інакше відіграють велику роль у формуванні нашої держави-нації.

Оценка статьи:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет оценок)
Загрузка...
Поделиться с друзьями:

Также смотрите

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *