Всеукраїнський науковий інститут селекції, ТОВ

Телефон: Дирекция: 380(67)6569257

Адрес: Киевская обл., г. Киев, ул.Васильковская 30

Продукция, услуги:

Діяльність Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС) спрямована на створення та широкомаштабне впровадження нових сортів та гібридів важливих сільськогосподарських культур.
Висока результативність ВНІС базується на глибокому аналізі потреб рослинницької галузі і тенденцій ринку та високій наукоємності як селекційного процесу так і процесу насінництва. Оперативне розмноження нових гібридів з високим адаптивним потенціалом здійснюється при безпосередньому контролі селекціонерів без залучення посередників, що забезпечує повне збереження властивостей гібридів та високу якість насіння.Всеукраїнським науковим інститутом селекції (ВНІС) безперервно ведеться наукова робота по створенню сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, цукрового та кормового буряку, ріпаку, пшениці та інших сільскогосподарських культур.Всеукраїнський науковий інститут селекції пропонує насіння власної селекції:

соняшника гібридів : "Український F1", " Українське сонечко", "Заграва", "Сонячний настрій”;

цукрового буряка гібридів «Аватар», «Аббатіса», «Авторитетний»;

кормового буряка сорт "Київський"

 

Діяльність Всеукраїнського наукового інституту селекції (ВНІС) спрямована на створення та широкомасштабне впровадження нових сортів та гібридів важливих сільськогосподарських культур. Висока результативність базується на глибокому аналізі потреб рослинницької галузі і тенденцій ринку та високій наукоємності як селекційного процесу, так і процесу насінництва. Оперативне розмноження нових гібридів з високим адаптивним потенціалом здійснюється при безпосередньому контролі селекціонерів без залучення посередників, що забезпечує повне збереження властивостей гібридів та високу якість насіння. Безперервно ведеться наукова робота по створенню сортів та гібридів соняшнику, кукурудзи, цукрового та кормового буряку, ріпаку, пшениці, ячменю та інших культур.

Оценка статьи:
1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Нет оценок)
Загрузка...
Поделиться с друзьями:

Также смотрите

Комментарии

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *